MENU
Logo Made in Germany IRAN OIL SHOW 2017

HOGLLER

شماره غرفه: 38B.2405

www.hogller.com
info@hogller.com

درباره ما

تاریخچه

شرکت فیوچر اسکای در سال 1377در امارات تاسیس گردید و به تدریج فعالیت های خود را در زمینه های مختلف گسترش داد و اکنون با18سال سابقه ی حضور در بازارهای جهانی، مفتخر است با پنج دفتر فعال در خاورمیانه و اروپا با محوریت دفتر مرکزی مستقر در دبی امارات و همچنین 13 نماینده در اقصی نقاط جهان و 26نماینده در ایران در قالب 5 واحد بیزنسی به فعالیت در زمینه های اتوماسیون صنعتی، بازرگانی، تأمین ماشین آلات،IT و هتل به مشتریان خود از60 کشور مختلف می پردازد.

در مورد ما بیشتر بدانید:

ما در شرکت فیوچر اسکای بر این باوریم که نسبت به جامعه ای که در آن به کسب و کار می پردازیم مسئولیم و پیشرفت و بهبود روند حرکت جامعه را پیشرفت خود می دانیم. از این رو ما، اعضای خانواده فیوچر اسکای، همواره بر آنیم با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر گامی در جهت حمایت از ابداعات و ایده های خلاقانه، ایجاد فرصت برای نیروهای جوان، آموزش و توانمندسازی اجتماعی و حمایت از محصولات و خدمات داخلی برداریم.محصولات و خدمات

سنسور های فشار هاگلر:
هاگلر تولید کننده سنسوز های فشار با بهترین کیفیت و قابل استفاده در مصارف صنعتی می یاشد. محصولات هاگلر با قیمت مناسب و طول عمر زیاد از استیل ضدزنگ و مقاوم ساخته شده اند که بیشتر برای اندازه گیری مایعات و گاز ها مورد استفاده قرار می گیرد. هاگلز یکی از بهترین برند های موجود در بازار می باشد که بیشتر برای اندازه گیری فشار در سیستم های پانوماتیک و هیدرولیک و آزمایش ابزار ها و کنترل فشار و پمپ های تقویتی و اندازه گیری سطوح مایعات به کار می رود

ویژگی ها:
قابلیت کار کردن تا دمای بیش از 125 درجه
مقاومت بالا در برابر شک و لرزش
دقت زیاد در کارکرد طولانی مدت
فولاد ضد زنگ مقاوم و با دوام
سنسور با دوام با کیفیت ماندگار در بلند مدت
بدنه و پورت فشار ساخته شده از فولاد ضد زنگ

سنسور فشار سوزنی

سنسور فشار سوزنی

سری HOT برای کاربردهای صنعت خودرو، هیدرولیک صنعتی، سردخانه ایی، ساخت و ساز های غیر جاده ایی و کشاورزی مناسب می باشد. با استانداردهای EMI/RFI، خطاهای ایستایی (استاتیک) و حرارتی پایین و مقاومت در برابر شوک و ارتعاشات، سری HOT عملکردی بدون مشکل در حرارت های تا 125 درجه سانتیگراد را تضمین می کند.
اندازه گیری های این مدل در هر معیار و فشار مطلقی قابل دسترسی هستند و محدوده فشار آن تا 4000 بار می باشد و با وارانتی 1 ساله پشتیبانی می شود.

www.hogller.com/Products/CatID/5/HOTH_Series_Hogller

سری دیافراگمی

سری دیافراگمی

سری HOF فرستنده های فشار زمینه کاربرد گسترده ایی را با دقت بالا و طراحی قوی و جمع جور ارائه می دهد. پوشش فولادی آن کاملا مهر و موم شده و به شدت در مقابل انفجار و ترکیدن مقاوم است و قابلیت بکار گیری در دستگاه های هیدرولیک، نیوماتیک، مهندسی محیط زیست، فناوری فرآوری، فناوری نیمه رساناها و مهندسی خودرو را دارد.
با دقت بالای وسایل الکترونیکی امروزی اطلاعات محاسبه شده با دقت بسیار بالا گرفته و پردازش شده اند.

www.hogller.com/Products/CatID/9/HOFH_Series_Hogller

سری فشار بالا

سری فشار بالا

سری HOD برای کاربردهای صنعت خودرو، هیدرولیک صنعتی، سردخانه ایی، ساخت و ساز های غیر جاده ایی و کشاورزی مناسب می باشد. با استانداردهای EMI/RFI، خطاهای ایستایی (استاتیک) و حرارتی پایین و مقاومت در برابر شوک و ارتعاشات، سری HOD عملکردی بدون مشکل در حرارت های تا 125 درجه سانتیگراد را تضمین می کند.
اندازه گیری های این مدل در هر معیار و فشار مطلقی قابل دسترسی هستند و محدوده فشار آن تا 4000 بار می باشد و با وارانتی 1 ساله پشتیبانی می شود.

www.hogller.com/Products/CatID/11/HODH_Series_Hogller

تماس ها

نشانی
HOGLLER
Hans-Bunte-Str. 8
69123 Heidelberg
Germany

تلفن: +39 0294 754770

Amir Ali
Purchase Manager
تلفن: +971 5 07009275
purchase3@fse-automation.com

نماینده
فیوچر اسکای اکویپمنت
پورت سعید
186039 دبی
U.A.E.

تلفن: +971 4 2595133
فکس: +971 4 2595130

sales@fse-automation.com
www.fse-automation.com

فیوچر اسکای اکویپمنت
لاله زار نو

تهران

تلفن: +982 1 66712994

info@fse-automation.com
www.fse-automation.comBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
3R solutions
شماره غرفه: 38B.2404
NEUMAN & ESSER GmbH & Co. KG
شماره غرفه: 35.1889-1
Oil Dynamics GmbH
شماره غرفه: 38B.2456
SAMSON AG
شماره غرفه: 38.1716
METRA Energie-Messtechnik GmbH
شماره غرفه: 38.1739
Linde AG, Iran Branch
شماره غرفه: 38.1720
TIB Chemicals AG
شماره غرفه: 35.1876
Schmierer GmbH
شماره غرفه: 38.1739
ANOTEC GmbH
شماره غرفه: 35.1876